قوانین و مقررات ثبت نام در پلتفرم AICTEXPO

          ثبت نام شما در پلتفرم تجاری سازی و صادرات محصولات حوزه هوش مصنوعی و ICT با نام اختصاری AICTEXPO به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

          ثبت نام شما بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

          اطلاعات مربوط به محصولات و خدمات ثبت شده در این پلتفرم ، براساس مطالب ارسالی صاحبان محصولات و یا ایده ها می باشد ، لذا شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش هیچ دخل و تصرفی در اطلاعات عنوان شده از سوی شما ندارد .

          شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش هیچ مسوولیتی در قبال اطلاعات و محتوای مبهم و یا خطاهای نگارشی احتمالی برعهده نخواهد داشت. ولی باهدف ارائه خدمات بهتر و آگاه‌سازی صاحبان محصولات و خدمات ، خود را در بروزرسانی مداوم اطلاعات و محتویات متعهد می‌داند.

          شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش در ارتباط با حوادث غیر مترقبه و خارج از حیطه عملکرد این شرکت ( همانند نقص سراسری اینترنت ، حوادث طبیعی ، مسائل مخابراتی و … ) تلاش خواهد کرد مشکل پیش آمده را تاحدامکان برطرف نماید.

          شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر، واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فناوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

          کاربران باید درهنگام ثبت نام ، اطلاعات خود را بصورت صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، عواقب آن به عهده شخص ثبت نام کننده خواهد بود.

          خریدار به مدت 7 روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد ، در اینصورت فاکتور صادر شده ملغی شده و وجه مورد نظر به حساب ثبت نام کننده عودت داده میشود.

          درصورتی که اطلاعات خواسته شده از شرکت ثبت نام کننده ( شامل فرم معرفی شرکت ، اطلاعات کامل محصولات و خدمات به همراه عکس و فیلم و … ) بصورت کامل به شرکت بهبود تجهیز بهین اندیش تحویل داده شود ، حداکثر ظرف مدت 7 روز اطلاعات شرکت مذکور در پلتفرم AICTEXPO بارگذاری خواهد شد .